Георадарні дослідження від poisk-pro.com.ua

Історико-архівні дослідження, виявлення об’єктів історичного та культурного значення, георадарні дослідження. Ми історико-пошукова команда, здійснюємо супровід та організацію на всіх стадіях пошукових робіт:

  • Георадарне дослідження і виявлення об’єктів відбувається в реальному часі «тут і зараз».
  • Вивчення історичних джерел – важлива складова частина будь-якого археологічного проекту. Ми маємо в своєму розпорядженні велику кількість карт різних епох, вивчаємо архівні джерела та інші важливі матеріали, які дозволяють правильно і точно визначати місце розташування об’єкту, його історію та походження.
  • Професійні пошукові дослідження мають на увазі довгу, кропітку і цікаву роботу, в процесі якої можливо виявити корисну інформацію для проведення георадарного сканування.
  • Спеціальні знання в галузі історії, геофізики, етнографії та геології дозволяють нам проводити глибокий аналіз, інтерпретувати і пояснювати отримані дані найточнішим чином, зіставляти аргументи і гіпотези, знаходити лаконічні і правильні відповіді щодо заданої мети.
  • В археології велике значення має технічна база, яка задіюється в пошуках. Можливість проводити сейсморозвідку не порушуючи цілісність досліджуваного середовища – величезний плюс. Особливо, коли завданням стає виявлення пам’яток історичного та культурного значення. Георадар – це практичний і зручний помічник у вирішенні цілого ряду питань в галузі археології та геофізики.
  • Георадарні дослідження в Україні знайшли своє застосування в сучасній археології. Вже більше десяти років ми займаємося пошуком старожитностей, і в цьому нам допомагає георадар. Слід підкреслити, що більш точного і бережного до середовища вимірювального приладу навряд чи знайдеш. Якщо ваш об’єкт несе в собі історичну та культурну цінність, то важливо зберегти його первозданний вигляд і цілісність, щоб отримати максимально більше інформації, та насолоду від естетичної складової предмета. Часто потрібен особливий підхід до розкопок, георадарне сканування це надійне рішення великої кількості археологічних завдань.

Викопування об’єктів можливе при дотриманні всіх норм чинного законодавства України.

Перезвоните мне