Навчання роботі з георадаром компанії ОКМ (Німеччина) та іншими детекторами аномалій, консультування наукових співробітників, археологів і студентів археологічного факультету бажаючих продовжити свою дослідницьку діяльність.
  • Запрошуємо до спільного дослідження наукові співтовариства, археологів і молодих фахівців, котрі ступають на шлях пошукової діяльності. У нас великий досвід колективних експедицій і роботи в команді, ми відкриті новим проектам, які вимагають неординарного підходу в дослідженнях. Проводимо лекції, курси та навчаэмо роботі з георадаром.
  • Сьогодні зростає інтерес до історичних дисциплін, разом з тим і потреба в обміні знаннями. Західні університети вже навчають своїх студентів користуватися геофізичними приладами.
  • Пошук георадаром сьогодні один з найефективніших методів розвідки і застосовується в усьому світі для вивчення минулого. Світ знайомиться з різноманітними технологіями, які дозволяють сучасному досліднику розвивати свої здібності абсолютно унікальним способом.
  • Сканування георадаром зберігає унікальність і неповторність пам’яток історичного та культурного значення. Пошук георадаром здійснюється з мінімальним руйнуванням артефактів, передаючи майданчик досліджень наступним поколінням вчених. Методи, які пропонує подібне обладнання, допомагають відтворити внутрішнє планування, форму і розміри досліджуваних об’єктів. Тоді, до початку розкопок в археологів з’являється об’ємний нарис того, що було на передбачуваній ділянці. В якому місці слід починати роботу, і де потрібно залучати додаткову техніку.
  • Розкопки – це надзвичайно відповідальний процес: дослідник повинен бути максимально уважним у документуванні інформації, інтерпретації фактів, побудові інтелектуальних теорій і питань, які задає археологія. Десятирічний стаж роботи з геологічним обладнанням, дозволяє нам проводити навчання по роботі з георадаром і сканування обладнанням з максимальною точністю, допомагаючи фахівцям в їх дивовижному і дуже корисному суспільству ремеслі.
  • Тільки навчені фахівці мають можливість брати в оренду георадар та проводити дослідження, наша команда з геопошуку  надає постійний супровід в процесі роботи.

Перезвоните мне