Професійний пошук підземних комунікацій: зрошувальних каналів, діагностика системи газопроводів, обстеження мереж централізованого водопостачання на предмет виявлення незаконних врізок та витоків.
  • Пошук підземних комунікацій георадаром дозволяє встановити місце розташування, класифікувати об’єкти і структури за походженням, локалізувати каналізаційні труби, газопроводи і комунікаційні мережі, виявити незаконні врізки та місця витоків сировини.
  • Наше геологічне обладнання відмінно розпізнає металеві кабелі і пластикові труби в землі, відображає форму, розмірність і напрямок лінійних об’єктів. Це дозволяє оперативно вирішити широкий спектр інженерних задач, пов’язаних з виявленням і реєстрацією підземних комунікацій та мереж.
  • Георадарне сканування може бути корисне, коли підприємством загублені плани і є значні розбіжності в схемах і маршрутах пролягання каналізаційних труб, втрачено просторове розташування зрошувальних каналів, електричних і телефонних кабелів, мереж водопостачання та систем газопроводів. Для підприємств це справжні труднощі, що вимагають активної дії без здійснення серйозних помилок, в слідстві яких, можуть виникнути аварійні ситуації.
  • Інспекція підземних комунікацій може бути значно спрощена з використанням розумних технологій пошуку. Георадар дозволяє проводити обстеження в складних міських умовах з інтенсивним рухом і високим рівнем електромагнітних перешкод. Насиченість і складність міських комунікацій вимагає об’єктивного і грамотного рішення, яке збереже цілісність загальної системи труб. Георадар допомагає вирішити ряд серйозних задач без ризику аварійних ситуацій і витрат на додаткові технічні види робіт.
  • Сканування георадаром активно застосовується в сучасному світі в різних сферах комунального господарства та міських служб. Висока продуктивність і точність технології допомагає отримати достовірні дані і впоратися з великим обсягом роботи в стислі терміни, тим самим зберігаючи час і фінанси для інших важливих проектів.

Перезвоните мне