Георадар в будівництві і міському господарстві набуває все більшої популярності. Після проведення геофізичного обстеження значно знижується ризик аварійних ситуацій пов’язаних з просіданням грунту та ерозією грунту.
  • Технічний висновок геофізиків, дозволяє планувати подальші роботи по забудові великих територій. Застосовується георадар в будівництві будівель, аеродромів, шосе, ремонту або реконструкції будинків. Отримані результати сканування відображаються в звіті: аналіз експертів, візуалізація об’єктів, 3D і 2D графіки, висновок геофізиків, схеми і плани досліджуваної території.
  • При великому і малому будівництві будівель, споруд, прокладання автомобільних доріг необхідно передбачати захисні заходи. Іноді грунт приховує значні карстові порожнини, порожнечі і просадки, які можливо виявити тільки за допомогою сучасного геологічного обладнання.
  • Ми неодноразово стикалися з логічними задачами, в яких потрібно провести максимальну кількість геофізичних тестів, і виявити причини ситуації, що склалася дуже швидко і точно. Наша команда оснащена всім необхідним обладнанням для проведення підповерхневого зондування територій під велике і мале будівництво.
  • У промисловому і цивільному будівництві дуже важливо мати впевненість у правильному виборі місця під забудову. Найрадикальнішим є перенесення місця будівництва. що найчастіше застосовують при виявленні на території неприпустимих дефектів: тріщин, водяних вимоїн, ерозії грунтів. Провали ґрунтових мас і земної поверхні, дуже часто призводять до утворення аварійних ситуацій, наприклад, пошкодження підземних комунікацій і доріг, часткового або повного руйнування будівель.
  • Георадарне сканування дозволяє зберегти цілісність досліджуваного середовища, обійтися без вибурювання великої кількості кернів по окремих точках. З огляду на підвищений рівень відповідальності в галузі будівництва, георадар найефективніший прилад для отримання важливої ​​інформації по ваших проектах.

Перезвоните мне