Георозвідка дуже результативна частина пошукових досліджень. Вона дозволяє підтвердити факти або спростувати отриману раніше інформацію щодо заданої мети. Області застосування геологічного обладнання надзвичайно різноманітні, і сьогодні це один з найбільш зручних і практичних методів.
  • За допомогою Rover C II New Edition стає можливим відшукати приховані підземні комунікації на глибині до 25 метрів. Прилад для визначення пустот в землі відмінно розпізнає порожнини природного та штучного походження.
  • Геофізик повинен вміти інтерпретувати отримані результати сканування. Для того, щоб правильно зареєструвати виявлені об’єкти: підземний хід, тунель, приховані під фундаментом комунікації, ніші і тайники в стінах, розпізнати місця скупчення вологи і визначити рівень грунтових вод потрібні спеціальні знання. Георозвідка відповідає на такі питання: чи було раніше втручання в природне середовище грунту? В якій точці слід проводити розкоп? Чи є під фундаментом приховані ходи? Де знаходиться вхід в тунель? Яка глибина, форма і розміри порожнини?
  • Спеціально розроблена інженерами система хвильової радіолокації, має відмінну проникаючу здатність і досконало справляється з різними видами завдань. Принцип дії георадара оснований на випромінюванні імпульсів електромагнітних хвиль з подальшою реєстрацією сигналів, які відображають різні об’єкти в сканованому середовищі. Спочатку ці сигнали фіксуються геосканером, переносяться в спеціальну програму Vizualizer. Після цього оператор обробляє і структурує дані у вигляді 3D графіків. Далі отриману інформацію стає можливим прочитати, інтерпретувати і дати експертну оцінку.
  • Прилади для визначення пустот в землі: геосканер, георадар, глибинний металошукач, відображають неоднорідну структуру досліджуваного середовища, що дозволяє відрізнити конкретні цілі від природних магнітних аномалій. Такий точний хвильовий метод досліджень дає максимально достовірні результати без витрат на проведення технічних видів робіт, і є найбільш підходячим способом з економічної та практичної точок зору.

Залиште коментар

Перезвоните мне