Найцікавіша тема сьогодення – пошук культурної спадщини нашої держави. Історико-пошукова команда POISK.PRO – запрошує Вас до чарівного світу історії України! Підземні ходи та старовинні тунелі, скіфські поховання, каменні мури та козацькі фортеці, панські маєтки і багато, багато іншого.

Вже більше десяти років ми займаємось георадарними дослідженнями, пошуком древніх артефактів та вивчаємо історію України. За цей час нам довелося познайомитися з найзагадковішою історією скіфів та їх технологіями, знаходили таємні кімнати під підлогами монастирів, та келії монахів, що жили за часів Івана Мазепи. Ми вивчали козацькі літописи, та карти Києвської Русі, бували в німецьких бункерах, дивувались знову і знову яким величним може бути минуле нашої країни.

У професії пошуковця-геофізика є одна особлива риса  —  постійна жага до знань. Бути пошуковцем, це значить любити історію, її легенди, літописи, приказки, оповіді дідів та бабусь. Сучасний професіонал своєї справи повинен мати обладнання, яке дозволятиме заглянути в усі найтаємніші місця, отримати обгрунтоване наукове підтвердження . Тому георадар та сканер землі, інші металодетектори – це пристрої,  які допомогають наблизитися до мрії, відкрити секрети, знайти те, що ховається від людського ока.

Співпраця з музеями, громадськими організаціями, державними заповідниками дозволяє отримати цікаву та потрібну інформацію про досліджуємі об’єкти, а значить мати більше даних, що допомагають в пошуках. Архівні документи, карти різних епох, матеріали із бібліотек та інші історичні джерела, можуть підтвердити або спростувати  гіпотези, щодо місцезнаходження потрібного об’єкту.

Звертайтесь до нас за допомогою, ми надаємо консультації і підтримку в пошуковій діяльності. Запрошуємо вас прийняти участь у наших дослідженнях. Будемо раді поділитися нашим досвідом, а також пропонуємо переглянути експонати, які ми передали до музеїв та історико-культурних заповідників нашої держави.

Залиште коментар

Перезвоните мне