Наша команда здійснює підтримку державним організаціям в їх просвітницькій місії. Сьогодні ми отримали нову подяку із історико-культурного заповідника, музею Корсунь-Шеченківської битви.

Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник – значний культурно-просвітницький центр, а також туристичний об’єкт Черкаської області. Щорічно з музеями заповідника знайомиться близько 50000 відвідувачів. Заповідник був створений на базі музею історії Корсунь-Шевченківської битви. Його площа охоплює території історико-культурного та природно-заповідного фонду міста.

Корсунь-Шевченківський заповідник – це науково-дослідний комплекс, який являє собою пам’ятник історико-культурного і національного значення. У фондах заповідника знаходиться понад 60746 музейних предметів. Фонди заповідника є потужною базою для вивчення історії Другої світової війни, в тому числі Корсунь-Шевченківської наступальної операції.

В Україні існує безліч пам’ятників старовини і мистецтва, які дісталися нам від предків. Наше завдання – зберегти культурне надбання і передати його в цілості майбутнім поколінням. Наша історико-пошукова команда – це професійні дослідники з усім необхідним обладнанням для пошуку історично важливих цінностей культурного та національного значення.

Георадар є незамінним інструментом в пошуках металевих і неметалевих об’єктів, виявленні порожнеч, підземних проходів і комунікацій під землею. Тому сьогодні, в пошуку різних артефактів застосовуються метод георадарного дослідження, як надійний і точний спосіб отримання геофізичної інформації.

Функціональні можливості георадара забезпечують пошуковику точність досліджень без порушення цілісності поверхні сканування. Дозволяє швидко і точно визначити місце розташування і глибину об’єкта в режимі реального часу прямо на місці де ведуться дослідження.

Залиште коментар

Перезвоните мне