Сканування георадаром. Підготовка території до геофізичних досліджень.

Існує ряд правил, обмежень і рекомендацій до підготовки та проведення дослідницьких і пошукових робіт. При виконанні всіх умов ми гарантуємо точність і якість нашої роботи.

  • Слід виключити наявність таких перешкод, які можуть перешкодити вільному пересуванню оператора, а саме: великі купини, бур’яни, кущі, гілки, ями і т.д.

  • Апарат дуже чутливий до впливу електромагнітних полів і не може використовуватися поблизу трансформаторів, високовольтних ліній електропередач.

  • Проведення сканування після втручання в грунт і проведення розкопок, є складним, так як порушується природне магнітне поле землі, в якому геосканеру важко виявити шуканий об’єкт.

  • Витяг об’єктів можливо при дотриманні всіх норм чинного законодавства України.

ЯК ВИГЛЯДАЮТЬ ОБ'ЄКТИ НА ЗНІМКАХ?

У даному розділі представлені приклади знімків різних об’єктів в програмі Visualizer 3D.

Visualizer 3D – це професійне програмне забезпечення, спеціально розроблене для геологічного обладнання компанією OKM (Німеччина). Обробка і візуалізація даних відбувається в реальному часі. Програма інтерпретує, аналізує і відображає отримані дані з георадара у вигляді 2D і 3D графіків. Отримані дані детально досліджуються користувачем і допомагають пошуковику визначити точне місце розташування, глибину, форму і розміри об’єкту.

Металевий ящик

Розмір досліджуваної області: 4 × 6 метра. Червоним кольором відображається металевий ящик, раніше втручання в грунт (місця проведення розкопок) позначені синім кольором, грунт – зелений колір.

Ящик

Тунель (підземний хід)

Розмір досліджуваної області: 10 × 10 метра. Синій колір вказує на наявність тунелю під землею, об’єкти жовтого кольору – металеві об’єкти знаходяться поруч з тунелем, зелений колір – грунт.

Кімната

Розміри кімнати 5 × 6 метра. Синій колір вказує на наявність порожнечі під землею. Синій кольором тут відображається кімната, жовтим позначений метал, зеленим грунт.

Металевий трубопровід

Розмір досліджуваної області: 3 × 8 метра. Синім кольором відображається грунт, трубопровід перетинає досліджувану область і відображається в жовтому і червоному кольорах.

Колодязь

Розмір досліджуваної області: 4 × 9 метра.
Зеленим кольором відображається грунт, колодязь відображається в синьому кольорі.

Перезвоните мне