ГЕОСКАНЕР ROVER CII NEW EDITION

ГЛИБИННИЙ 3D СКАНЕР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Rover CII/New Edition –  це сучасний багатофункціональний глибинний 3D геосканер, призначений для проведення підповерхневих досліджень в режимі реального часу. Інноваційна технологія і неруйнівний метод дослідження, а також висока продуктивність і функціональність в поєднанні з німецькою якістю, роблять цей прилад незамінним інструментом у вирішенні широкого кола завдань. Проводимо сканування на пересіченій місцевості, поблизу і між зростаючих однин біля одного дерев, в ямах, колодязях, під великим ухилом пагорбів, обстежуємо стіни і використовуємо апарат на воді. У своїй роботі ми довіряємо тільки якісній техніці німецької компанії ОКМ, яка вже зарекомендувала себе в Європі та США, маючи високу продуктивність і функціональність.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

ROVER CII/NEW EDITION
null

ГЛИБИНА ДОСЛІДЖЕННЯ

Використання спеціальної антени SuperSensor, дає можливість проводити сканування на глибину до 25 метрів.
null

РУЧНИЙ ІМПУЛЬСНИЙ РЕЖИМ

Унікальна функція дозволяє проводити обстеження, контролюючи кожен імпульс. У поєднанні з невеликими габаритами апарату, ручний імпульсний режим дає можливість проводити сканування в недоступних раніше георадарам місцях.
null

ГЕОЕЛЕКТРИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Додаткова функція виявлення порожнеч на великих глибинах за допомогою 4 електродів.
null

3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

Програма обробки візуалізує отримані дані в тривимірній системі координат і це дає можливість отримати точну інформацію про розмір і форму об’єкта.
null

ДИСКРИМІНАЦІЯ

Функція дискримінації дає можливість відрізнити чорні метали від кольорових металів, а також підтверджувати наявність пустот.
[Геосканер оснащений прихованою системою GPS, що дозволяє встановити місцезнаходження апарату]

СТРУКТУРА І ПРИНЦИП РОБОТИ ГЕОСКАНЕРА

Геосканер Rover CII New Edition – точний високочутливий геофізичний апарат, що складається з трьох основних блоків: антенного блоку, блоку реєстрації (комп’ютера) і блоку управління. За своїм принципом роботи Rover CII New Edition є пасивним детектором аномалій. Прилад налаштований на фіксовану частоту прийому природного випромінювання геомагнітного поля Землі. За допомогою антени пристрій сприймає електромагнітні сигнали в області проведення сканування і в режимі реального часу передає всі дані на комп’ютер використовуючи технологію Bluetooth (Бездротовий зв’язок дозволяє операторам здійснювати обмін даними на відстані до 100 м). Спеціальна програма візуалізує отримані дані і представляє картинку в тривимірному вигляді (3D-зображення) дозволяючи визначати розмір, глибину залягання і місцезнаходження прихованого об’єкту.

Геосканер дозволяє виявляти і розрізняти не тільки зміни електричного магнітного поля викликаних заляганням металевих і не металевих об’єктів, але і виявляти порожнечі, тунелі, могили, склепи, бункери, трубопроводи, колодязі і т.д.

poisk.pro gtack

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

GETAC В300 – ТАКТИЧНИЙ НОУТБУК

Потужний тактичний ноутбук шостого покоління, використовується у військовій промисловості, оснащений ультраміцним корпусом з магнієвого сплаву, захищений від пилу, бруду, масла, дощу, ударів, вібрацій, температурних коливань, сольових випаровувань і витримує будь-які комбінації цих впливів. Володіє непробивною системою захисту, є ідеальним ноутбуком для роботи в найважчих екстремальних умовах на планеті. Ноутбук пройшов всі незалежні стандарти якості, серед яких випробування на електромагнітну сумісність (MIL-STD-461). Тактичний ноутбук Getac В300 захищений від впливу електромагнітних хвиль і не впливає на точність і якість передачі інформації під час сканування об’єктів геосканером.

 • Проведення зйомки в темний час доби

  Клавіатура з підсвічуванням використовується при дуже слабкому освітленні. Функція нічного бачення дає можливість бачити в повній темряві, залишаючись при цьому непоміченим.

 • Тривала автономна робота

  Двох – батарейна конфігурація: ноутбук В300 здатний виконати будь-які пошукові завдання без підзарядки акумулятора забезпечуючи безперервну роботу до 30 годин.

ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ

 • Навігація і топографічні карти

  Професійний навігатор в сукупності з супутниковими картами і безліччю топографічних карт різних епох, дозволяють чітко зорієнтуватися на місцевості, а також визначити потрібну область для проведення дослідницьких робіт

 • Геологічний бур (15 метрів)

  Ручний бур, що дозволяє за короткий час перевіряти на глибинах наявність порожнечі, перекриття, підстави підземного ходу і т.д.

 • Механічний пристрій для подачі повітря

  Дуже ефективний пристрій, за допомогою якого можна здійснювати подачу кисню в споруди або приміщення, які погано вентилюються, допомагаючи провести дослідження даного об’єкта

 • Професійний гумовий човен

  Використовується для проведення зйомки геосканером на воді

 • Кислородні балони ( АСВ-2 )

  З їх допомогою можна спускатися в підземелля або тунелі, в яких відсутній кисень, для проведення розвідки

 • Альпіністське спорядження і мотузкові сходи

  Дають можливість опуститися на глибину різних споруд, пройти зі страховкою в небезпечних переходах з берега на берег, подолати яри

 • Ручний насос і помпа для відкачування води (300 кб. / Год)

  Дозволяє в польових умовах швидко відкачувати скупчення води або прибуває воду

 • Жак (вантажопідйомність 1500 кг)

  Застосовується для підіймання і переміщення важких

 • Документація (архіви, карти)

  У нашому розпорядженні є безліч, різного роду історичної документації, яка дозволяє отримати інформацію про населений пункт або території об’єкта, що цікавить, мати уявлення про розташування доріг, річок, колодязів, джерел, лісів, населених пунктів і т.д.

 • Інструменти та інвентар

  Для підготовки місцевості до сканування

 • Камера ендоскоп

  Прилад з волоконної оптикою, для візуального обстеження об’єктів

А також багато іншого обладнання, що дозволяє максимально якісно і продуктивно проводити дослідницькі та пошукові роботи будь-якої складності на всій території України і за кордоном.

Перезвоните мне